DOĞAL TAŞ PEMBE KUARS - Radyestezi el aletleri / pandül sarkaç / doğaltaş
truck  SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Radyestezi el aletleri / pandül sarkaç / doğaltaş
Çağrı Merkezi
  • Text
DOGAL TAŞ PEMBE KUARS
DOGAL TAŞ PEMBE KUARS
Stok Kodu : DOGALTAŞ 001
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı :
390.00 TL
Taksit Seçeneklerini Görün
Ücretsiz Kargo
48 SAATDE KARGO

Pembe Kuvars Taşı Faydaları Özellikleri

Pembe Kuvars şüphesiz en popüler kristallerden biridir ve bulunması çok kolaydır.

Koşulsuz sevginin taşıdır, güzel pembe tonlarında gelir ve mücevher, tılsım, eserler ve süs eşyaları yapmak için yeterince çok yönlüdür.

Bazı parçalar masa ve sandalyelere dönüştürülecek kadar büyüktür, oysa ham mineralin küçük talaşları genellikle ucuz bilezikler ve kolyeler oluşturmak için iplik veya tel üzerine geçirilir.

Pembe Kuvars’ın Anlamı

Rose Quartz, her şeyden önce, popülaritesini açıklayabilecek aşk ve ilişkilerin taşıdır.

Tüm kuvars çeşitleri gibi , Pembe Kuvars da evrensel bir şifa taşıdır ve fiziksel ve metafizik uygulamalarında çok yönlüdür. Titreşimi besleyici, nazik, rahatlatıcı ve güven vericidir.

Aynı zamanda, birçok insanın duygusal olarak üzgün olduğu zamanlarda yatıştırıcı bulduğu barışçıl bir rezonansa sahiptir.

Pembe Kuvars'ın taze renkleri, cildi temizlemek için spreyler ve iksirler gibi ev yapımı güzellik ürünleri için sıkı bir favori haline getirir.

Onun baskın titreşimi doğada dişildir, ay ile güçlü ilişkileri vardır.

Pembe Kuvarsın Özelleklikleri

Bu kristal dünyadaki birçok pegmatit lokasyonunda bulunur, ancak ABD'de Güney Dakota'daki Southern Black Hills bölgesinde ve ayrıca Brezilya, Güney Afrika, Hindistan, Japonya, Namibya ve Madagaskar gibi ülkelerde ticari olarak çıkarılır.

Adını güzel gül pembesi renginden ve cam anlamına gelen Yunanca 'hyalos' kelimesinden alır. Bu kristal pembenin farklı ve güzel tonlarında gelir.

Bazen neredeyse mor renktedir. Çoğu zaman, görünüm olarak, puslu ve bulutlu olabilir.

Bilim adamları, rengin titanyum, manganez ve demirin safsızlıklarının bir sonucu olduğuna inanıyor. Ama içindeki mineraller kesinlikle uçuk pembe rengi görünümü veriyor.

Pembe kuvars veya hiyalin kuvars olarak da bilinir. Genellikle büyük bir yarı saydam kütledir, genellikle kaba kristalimsi ve dış yüzleri yoktur.

Pembe Kuvarsın Metafiziksel Özellikleri

Pembe Kuvars, çoğu kişi bu kristalin niteliklerini tanımlarken aşkın cinsel ilişki yönüne odaklanma eğiliminde olmasına rağmen, tüm formlarında en yaygın olarak aşkla ilişkilendirilir.

Tabii ki romantik ve cinsel ilişkilerle ilgili olsa da, pembe kuvarsın özellikleri güçleri bu küçük insan etkileşimi alanının çok ötesine geçer.

Pembe Kuvars'ın enerjisi Kalp çakrasının enerjileriyle uyum içinde titreşir ve sıcaklık, mutluluk, şefkat, anlayış, saygı, duygusal ve sağlık ifadelerini teşvik eder.

Pembe Kuvars'ın ayrıca sizi kendinizi sevmeye teşvik edebilir. Kendinizi gerçekten kabul etme ve sevme becerisinde ustalaştığınız zaman, başkalarına sevgi vermeye ve almaya çok daha açık olacaksınız.

Aşk, insan mutluluğu için o kadar önemlidir ki, bu kristalin her evde bir yer bulması gerekir.

Yeni ebeveynlerin yavrularına bakmalarına, çocukların kardeşlerine ve arkadaşlarına bakmalarına, eski nesillerin gençleri sevmesine ve anlamalarına, arkadaşların birbirlerini desteklemelerine ve iş arkadaşlarının birlikte iş birliği içinde çalışmasına yardımcı olabilir.

Pembe Kuvars Çeşitleri

Pembe Kuvars Taşı’nın, pembe tonlarında kristal kümeleri halinde oluşur. Bazen neredeyse yarı saydamdır ve rengi çok hassastır, neredeyse kırmızı veya mor olan örneklere kadar gölgelenir.

Pembe Kuvars Taşı, ham, pürüzlü halde veya çok cilalı eskitme taşlar halinde İşlenebilir. Renk, özellikle doğrudan güneş ışığında bırakılırsa zamanla solacaktır.

Pembe Kuvars En İyi Nasıl Kullanılır

Bu güzel kristale bakmak bir zevk ve onu kullanmanın çok etkili bir yolu da yaşam alanınıza onun parçalarını yerleştirmek.

Evinizin ilişki köşesine ve yatak odasına yerleştirilmelidir.

Pembe Kuvars’dan yapılan dekoratif görünmlü taşları bulmak kolaydır sevdiğiniz alanınıza pembe kuvars taşı yerleştirmek, huzur ve sükunet atmosferi yaratmanın mükemmel bir yoludur.

Titreşiminizi hem yüksek hem de sevgi dolu tutmak için Pembe Kuvars’dan yapılmış kolye, yüzük ve küpeleri seçin.

Bir parçayı gece boyunca saf suda bekleterek Pembe Kuvars iksiri oluşturabilirsiniz . Suyu ay ışığında konumlandırırsanız, bu, Pembe Kuvars’ın enerjilerini yükleyecek, böylece ortaya çıkan iksir daha güçlü olacaktır.

Bu daha sonra yüz için sprey, hassas ciltler için yıkama ve küçük yaralar ve çizikler için temizleme sıvısı dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Pembe Kuvars’ın Kullanmanın Faydaları

Pembe Kuvars'ın birçok uygulaması ve faydası vardır. Nerede olursanız olun, sevginin titreşimini yüksek tutmak çevrenizdeki herkese fayda sağlar.

Ayrıca ev aletlerinden, telefonlardan ve bilgisayarlardan gelen zararlı elektromanyetik frekansları nötralize ederek çevreye fayda sağlar.

Pembe Kuvars’ın İyileştirici Güçleri

 

Duygusal İyileştirme Güçleri

Şimdiye kadar fark etmiş olacağınız gibi, Pembe Kuvars'ın iyileştirme gücü, saf sevginin titreşimi ile olan güçlü ilişkisinde yatmaktadır.

Bu, kristalin herhangi bir dalga boyunda İlahi sevgiye erişmesine izin verir, böylece duygusal acılarımızı iyileştirmek için ondan faydalanabiliriz.

Sevdiğiniz birinin kaybının yasını tutuyorsanız veya kırık bir kalbin acısını hissediyorsanız Pembe Kuvars size destek olacaktır.

Bir ilişkinin sona ermesinden sonra hissedilen boşluğun giderilmesine yardımcı olur. Düşük benlik saygısı veya benlik değeri ile mücadele ediyorsanız, Pembe kristaliniz olmalıdır.

Kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğiniz için kendinize olan güveninizi bulmanıza yardımcı olabilir. Değişimi sağlamak için içsel “kötü fısıltılardan” yüzleşenlere rahatlık ve destek sağlayabilir. Artık kurtulmak istediğiniz eski travmalar veya davranışlarla uğraşırken sizi güvende tutacaktır.

Pembe Kuvars Taşı’nın yatıştırıcı, sevgi dolu, iyimser titreşimi, depresyon, kaygı ve uykusuzluğa yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Pembe Kuvars Taşın Faydası, PMS semptomları (Premenstrüel sendrom, kadınların adet döngüsü ile ilgili fiziksel ve duygusal belirtiler topluluğudur.) ağır dönemler, adet krampları ve üreme döngüsüyle bağlantılı hormonal bozukluklardan muzdarip kadınlar için mükemmeldir.

Bu, ergenliğe yeni giren genç kızlar, doğurganlık çağındaki kadınlar ve menopoza girenler için geçerlidir.

Pembe Kuvars Taşının bir diğer faydası, anneler ve yeni doğan bebekleri arasındaki bağı destekler ve her iki ebeveynin de bebeklerine bakarken sakin ve kendinden emin hissetmelerine yardımcı olabilir.

Fiziksel İyileştirme Güçleri

Pembe Kuvars’ın, Kalp çakrasının duygusal merkezinin yanı sıra fiziksel kalbi de çok desteklediğine inanılıyor.

Bazı insanlar kalp kasını güçlendirmeye, kan basıncını düzenlemeye ve düzensiz kalp atışlarını uyumlu hale getirmeye yardımcı olabileceğine inanıyor.

Pembe Kuvars Taşının her iki cinsiyette de üreme sistemi organlarını desteklediği ve erkeklerde doğurganlığı ve gücü artırmaya, hem erkek hem de kadınlarda libidoyu artırmaya ve gonad bozukluklarına karşı koruma sağlamaya yardımcı olduğu söylenir.

Pembe Kuvars Ve Zenginlik

Pembe Kuvars, hayatınızın her alanında zenginlik ve bolluğun yapılması ve muhafaza edilmesiyle ilgili olarak iyi şans tılsımı olarak kullanım geçmişine sahiptir.

Yeni bir işe veya projeye başladığınızda yanınızda olması harika bir taştır.

İş görüşmesine giderken, anlaşma imzalarken, sunum yaparken, yeni araba, ev veya iş yeri satın alırken mutlaka yanınızda bulundurun. Hayatınızı değiştirebilecek bir karar vermek üzereyken özellikle yararlıdır.

Çok güçlü sezgisel enerjileri vardır. Çok iyi şanslar çekecek. Özellikle de size güçlü parasal getiriler sağlayacak bir şey umuyorsanız.

Pembe Kuvars sadece bir aşk taşı değil aynı zamanda bir başarı taşıdır. Zekanız yükseldiğinde ve algınız her zaman keskinleştiğinde nasıl başarılı olamazsınız?

Bu sizin için çalışıyorsa, iyi talihe giden yolu müzakere ederken fikir sahibi olacaksınız.

Ayrıca başarılı veya zengin olma arzunuzda acele kararlar vermemeniz için topraklanmış kalmanıza yardımcı olacaktır.

Mutlu ve müreffeh bir gelecek yaratabilmeniz için sizi kötü kararlar vermekten alıkoyacaktır. Ayrıca enerjilerinizi dengeleyerek ve canlandırarak sizi başarıya ve refaha açık hale getirecektir.

Sitrin (ticari taş Para taşı) Pembe Kuvars taşı ile birlikte kullanırsanız, daha fazlasını kendinize çekebilirsiniz. Olumlu bir sonuç elde etmek istediğiniz her şeyin yanına yerleştirin çünkü doğru türde enerjiyi çekecektir!

Aşk ve İlişkiler İçin Pembe Kuvars

Pembe kuvars Taşı gücü hayatınıza daha fazla sevgi ve kahkaha getirecek. Hayatınıza daha fazla romantizm, daha fazla tutku, daha fazla arkadaşlık ve daha fazla arkadaşlığı teşvik edecek. Sizin için önemli olan insanlarla daha fazla zaman geçirmenizi teşvik edecek.

Buna ek olarak, Pembe kuvars, küçük aksiliklere karşı uygunsuz şekillerde davranmamanız için ilişkilerinizdeki dramayı caydırır.

Bununla duygularınızın gevşediğini ve duygusal travmalarınızın ve kargaşanızın hafiflediğini hissedeceksiniz.

Kayda değer bir iç huzur olacak ve duygusal büyüme ve ruhsal aydınlanma olacak. Bunun nedeni, çakralarınızı açmanıza ve öz sevgi ve öz saygı duygunuzu güçlendirmeye yardımcı olmasıdır. Hayatınızdaki sevgiyi canlandıracaktır. Ayrıca ne istemediğinizi belirtmenizde de sizi destekler!

Bu kristal benlik saygısını ve güçlü bir öz-değer duygusunu artırmak için kullanılır . Sevgi dolu enerjileri bize bu sevgiyi kendimize uygulamayı ve böylece kendimizi daha değerli bulmayı öğretir.

Tüm ilişkilerinizde barışı, uyumu ve güveni yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Siz ve eşiniz sadece birkaç haftadır veya on yıllardır birlikte olsanız da, herhangi bir dinamiğe olumlu titreşimler getirecektir.

Aşkı arıyorsanız, uygun bir eş bulmanıza yardımcı olması için gül kuvars titreşimlerini çağırın.

Kendinize, eşinize, çocuklarınıza, ailenize, arkadaşlarınıza ve temelde hayatınızda seven ve sevilmek isteyen her insana olan sevgiyi sembolize eder.

Ve size endişe, korku veya acı veren bir ilişkiniz varsa, Pembe Kuvars tüm kötü hisleri ortadan kaldıracak ve onları daha güçlü ve daha olumlu bir şeyle değiştirecektir.

Tüm bunlar bağışlama, hoşgörü ve şefkat enerjilerini ön plana çıkararak hem kendimizdeki hem de başkalarındaki iyiliği görmemizi sağlar.

Ayrıca olumsuz duygular söz konusu olduğunda bir cazibe gibi çalışır. Kıskançlık, güvensizlik, korku,ve dedikodu gibi kötü enerjileri sizden ve sevdiğiniz kişiden uzak tutacaktır.

Güzelliğin ve nazik sevginin sembolüdür. Bilinçaltınızın size acı veren veya hayatınızdaki huzur ve mutluluk akışını engelleyen herhangi bir şeyi bulmasına yardımcı olması için ona güvenebilirsiniz.

Bastırmakta olduğunuz tüm duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Çakralar ve Pembe Kuvars

Pembe kuvars'ın titreşim frekanslarıyla en yakın hizada olan ve bundan etkilenen çakra, Kalp çakrasıdır.

Temel Çakra , Pembe Kuvars’ın kullanımıyla daha sakin bir duruma getirilebilir; bu, tüm çabalarınızı yalnızca maddi dünyada hayatta kalmaya odakladığınızı düşünüyorsanız faydalıdır.

Sakral Çakra , Rose Quartz'ın nazik frekanslarıyla rezonansa girer ve zevk ve rahatlamayı deneyimlemek için duyularınızı kullanmanın zevklerine erişmenize ve bunları takdir etmenize izin verir.

Solar Pleksus Çakra pembe kuvars uygulamasıyla sakinleşir ve stresli durumlar yaşadıktan sonra nefesi göğüs kemiğinizin hemen ucundaki Solar Pleksus noktasına kadar bedeninizin derinliklerine çekmeye odaklanırsanız dengeye getirilir.

Kalp çakrası ile çalışırken Pembe kuvars kullanmanın faydaları çok ve çeşitlidir. Herhangi bir nedenle duygusal ifadeden kapanan bir Kalp merkezini nazikçe açacaktır.

Travmadan muzdarip bir Kalbe sıcaklık ve rahatlık getirir, sevilen birinin kaybındaki keder duygularını yatıştırır ve istismar veya ihanetle “hırpalanmış” bir Kalp çakrasını besler.

Bir seans sonunda kapattığımız diğer çakralardan farklı olarak Kalp çakralarımızı her zaman açık tutmamız gerekir ve Pembe Kuvars bunu yapmak için mükemmel bir taştır.

Göğsünüze yakın durması için bir kolye veya ipin üzerine bir parça Pembe kuvars takmanız, size her zaman sevildiğinizi ve başkalarına karşı sevgi dolu bir şekilde hareket etmenin sizin için güvenli olduğunu hatırlatmaya yardım eder.

Açık ve sağlıklı bir Hart çakrası, dünyayla ve kendimizle olan etkileşimlerimizi birçok düzeyde geliştirir. Neyi kabul ettiğimiz veya reddettiğimiz konusunda daha iyi karar vermeyi teşvik eder ve kişisel ilişkiler alanında düşünce netliği sağlar.

Pembe kuvars, özellikle eterik bedenden negatif titreşimi gidermek için iyidir ve tüm hücrelerinize besleyici bir enerji getirir.

(Lütfen dikkat: Bu web sitesindeki bilgiler bir sağlık uzmanına danışmanın yerini tutmaz. Bu web sitesinde yer alan tıbbi ve sağlık koşulları, ürünler ve tedavilerle ilgili bilgiler de dahil olmak üzere tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen doktorunuza görünün. veya herhangi bir alternatif tedavi, diyet, takviye veya egzersiz programına başlamadan önce sağlık uzmanına danışın

Maximum
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 x 198.90 TL
397.80 TL
3 x 134.55 TL
403.65 TL
6 x 66.30 TL
397.80 TL
9 x 44.85 TL
403.65 TL
12 x 34.13 TL
409.50 TL
Axess
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 x 196.95 TL
393.90 TL
3 x 131.95 TL
395.85 TL
6 x 66.30 TL
397.80 TL
9 x 44.42 TL
399.75 TL
12 x 33.48 TL
401.70 TL
World
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 x 198.90 TL
397.80 TL
3 x 134.55 TL
403.65 TL
6 x 66.30 TL
397.80 TL
9 x 44.85 TL
403.65 TL
12 x 34.13 TL
409.50 TL
Bonus
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2 x 198.90 TL
397.80 TL
3 x 134.55 TL
403.65 TL
6 x 66.30 TL
397.80 TL
9 x 44.85 TL
403.65 TL
Hotline